Tedavix.com

Tedavix.com

www.tedavix.com , 2009 mart ayında ilk defa online olup interaktif ortama geçmiştirTedavix.com, sağlık konulu bilgilerin, tecrübelerin üyelerce paylaşıldığı bir sosyal paylaşım sitesidir.Sağlık konularında bilgi almak isteyen kişiler ücretsiz üye olup soru sorabilir, sorulara cevap verirler.Tedavix.com’da soruları konun uzmanları da cevaplayabilirler. Sağlık konu topluluklarında üyeler ropörtajlar, makaleler, videolar, üye ve uzmanların soru-cevap bölümleri ile bilgilenmekte ve diğer üyeler ile iletişime geçebilmektedirler.

Tedavix.com, internet sektöründe yılların tecrübesine sahip, başarılara imza atmış bir ekip tarafından geliştirilmiştir.
Tedavix.com, geçmişte Türkiye’nin ilk elektronik işe alım sitesi www.kariyer.net’in kurucu ekibi tarafından geliştirilen bir sağlık projesidir.

Türkiye’de sağlık konusunda kişilerin bir siteden bilgi alabilecekleri aynı zamanda diğer üyeler ile iletişime geçebilecekleri, konunun uzmanları tarafından da bilgi desteği alabilecekleri bir oluşumun eksikliğini fark eden ekibimiz, 2009 yılında bu alanda girişimde bulunmaya karar verdi.

Tedavix.com, kişileri nsağlık konularında doğru bilgilenmesini sağlama amacını taşır. Üyelerin, tedavix.com sayesinde konulu ropörtajlar, makaleler, videolar, en yeni basın duyuruları ve bilgi paylaşımı içinde oldukları sağlık topluluklarında en düzgün ve yetkin bilgilere ulaşmaları, tartışabilmeleri amacını güder.

Sitemizi Ziyaret Etmek İçin Tıklayın
©2016 Turks.Net A.Ş.